Provozní údržbář

  • Praha - Horní Počernice
  • Sklad
Do našeho pražského skladu hledáme parťáka, který se bude starat o pravidelnou údržbu skladu, nových automatizovaných linek a dalších technologií (např. lis na papír, automatické váhy, atd.). Pokud se nebojíš skladového provozu, krizových oprav a technologie je tvoje vášeň, jsi náš člověk!

Místo výkonu práce: Praha – Horní Počernice.
Pošli to do světa

Koho hledáme a co budeš dělat

Náplň práce
  • každodenní údržba celého prostoru skladu (budovy a technologií)
  • řešení krizových oprav, protože sklad musí běžet pořád - pokud se tedy něco pokazí, je třeba identifikovat kde je problém a hned ho vyřešit
  • spolupráce v rámci technického týmu
  • evidence a kontrola vybavení
  • komunikace s dodavateli
  • nezbytná administrativa

Co od tebe očekáváme

  • platnou vyhlášku 50 (dokážeme zajistit obnovu propadlé)
  • zkušenost ze skladu/výroby s provozní údržbou
  • základní technické znalosti ze skladového/výrobního prostředí a schopnost vyřešit širokou škálu oprav

Na oplátku ti nabízíme

  • prostor vyrůst a naučit se spoustu nového
  • multisport kartu
  • systém vzájemného poděkování a ocenění navázaný na kafeterii benefitů
  • týden volna navíc
  • firemní akce
  • káva a čaj na pracovišti

Pojď pracovat pro rohlík

Napiš nám něco o sobě a přijď si s náma popovídat

Sem přilož CV nebo další dokumenty
Odesílá se...