Pékségi munkatárs

  • Sklad
Raktári csapatunkba keresünk egy szakirányú végzettséggel rendelkező Pékségi munkatársat, aki kenyérféleségeket, péksüteményeket és egyéb (tojással, margarinnal dúsított) termékeket készít és állít elő.
Pošli to do světa

Koho hledáme a co budeš dělat

Feladataid lesznek:
  • az alapanyagok előkészítése és kimérése
  • a termék nedvesítése, szórása
  • a nyers tészta megsütése különböző típusú kemencékben
  • fagyasztott félkész alapanyagok kezelése, ellenőrzése
  • fagyasztott, félkész alapanyagok készre sütése
  • a kemencéből kikerülő termékek hűtése, csomagolása és előkészítése tárolásra vagy elszállításra
  • gépek felügyelete, a gépek meghibásodása esetén annak jelzése a felettesnek
  • beérkező termékek átvétele, készletezése és leltározása

Co od tebe očekáváme

  • fontos, hogy szakirányú végzettséggel rendelkező kollégát keresünk
  • legyen min. 1-2 év szakmai tapasztalatod
  • szeress és tudj csapatban dolgozni
  • rendelkezz jó stressztűrő képességgel

Na oplátku ti nabízíme

  • fiatalos, dinamikus csapat része lehetsz
  • Magyarország piacvezető online szupermarketénél dolgozhatsz
  • versenyképes jövedelmet kapsz munkádért cserébe
  • raktárunk Kőbányán, tömegközlekedéssel is jól megközelíthető helyen található

Pojď pracovat pro rohlík

Napiš nám něco o sobě a přijď si s náma popovídat

Sem přilož CV nebo další dokumenty
Odesílá se...