Junior beszerző

  • Budapešť
  • Komerční oddělení
A Kifli.hu egy kirobbanóan sikeres cseh élelmiszer webáruház nemzetközi piacra lépésének első állomása. Kiemelkedően ügyfélbarát hozzáállás, fiatalos lendület és kiváló minőség jellemzi termékeinket és szolgáltatásainkat Budapesten és az agglomerációban. Szerepünk a jelenlegi helyzetben különösen fontos. Hogy továbbra is kiváló minőséget tudjunk nyújtani a vevőinknek, csapatunkat folyamatosan bővítjük, ezért Junior beszerző kollégát keresünk friss élelmiszer területre.
Pošli to do světa

Koho hledáme a co budeš dělat

Beszerzőink jelentik a hidat a beszállítók és a vásárlók között. Ismerniük kell a vásárlóinkat, a piacon megtalálható termékeket és úgy felépíteni a kategóriákat, hogy ezzel növeljék az értékesítést és legfőképp a vásárlói elégedettséget. Mindemellett érteniük kell az egész folyamatot a beszállítóktól kezdve az áru megérkezéséig, majd a vásárlóhoz való kiszállításáig ahhoz, hogy segíthessenek gördülékenyebbé tenni az egész láncolatot.

Leendő feladataid:
  • Új beszállítók felkutatása, versenyeztetése valamint ártárgyalások önálló lebonyolítása.
  • Meglévő beszállítókhoz kapcsolódó ügyek teljes körű kezelése, a velük való folyamatos kapcsolattartás, hogy a legjobb árakat és minőséget tárgyald le velük.
  • Kisebb kategória választékának és beszerzési stratégiájának kidolgozása.
  • Együttműködsz más csapatok kollégáival a promóciók megalkotásában.
  • Piaci helyzet figyelemmel követése, elemzések és statisztikák készítése. Figyelemmel kíséred az aktuális trendeket és a versenytársakat.
  • Kereskedelmi elemzések és értékelések alapján készíted el az értékesítési támogató terveket.

Co od tebe očekáváme

Szeretnénk Veled dolgozni, ha
  • dolgoztál már beszerzői vagy kategória menedzseri pozícióban kereskedelmi területen 1-3 évig
  • hatékonyan tudsz kommunikálni és együttműködni a társosztályokkal, különösen a marketinggel, a supply chain-nel, a listázással, a pénzüggyel és a raktárral
  • kész vagy szembenézni a kihívással, amit egy frissen alakult, gyorsan bővülő cég jelent
  • vannak új ötleteid, és aktívan keresed a lehetőségeket, hogy fejleszd az általad kezelt kategóriát
  • precízen adminisztrálsz és készségszinten használod a táblázatkezelőt és egyéb irodai alkalmazásokat

Előny:
  • FMCG szektorban szerzett tapasztalat

Na oplátku ti nabízíme

  • a jó ötleteidet azonnal megvalósítjuk
  • a munkád közvetlen hatással lesz az üzleti eredményeinkre
  • azonnal kezdhetsz
  • végül, de nem utolsósorban versenyképes jövedelmet kapsz, és szakmai fejlődésre is lehetőséget biztosítunk

Pojď pracovat pro rohlík

Napiš nám něco o sobě a přijď si s náma popovídat

Sem přilož CV nebo další dokumenty
Odesílá se...