Beszerző

  • Maďarsko, Budapešť
  • Komerční oddělení
A Kifli.hu egy kirobbanóan sikeres cseh élelmiszer webáruház nemzetközi piacra lépésének első állomása. Kiemelkedően ügyfélbarát hozzáállás, fiatalos lendület és kiváló minőség jellemzi termékeinket és szolgáltatásainkat Budapesten. Hogy továbbra is kiváló minőséget tudjunk nyújtani a vevőinknek, Folyamatos fejlődés. bővülés jellemző most a Kifli összes területére és ezúttal egy Beszerző kollégát keresünk a beszerző csapatba.
Pošli to do světa

Koho hledáme a co budeš dělat

Beszerzőink jelentik a hidat a beszállítók és a vásárlók között. Ismerniük kell a vásárlóinkat, a piacon megtalálható termékeket és úgy felépíteni a kategóriákat, hogy ezzel növeljék az értékesítést és legfőképp a vásárlói elégedettséget. Mindemellett érteniük kell az egész folyamatot a beszállítóktól kezdve az áru megérkezéséig, majd a vásárlóhoz való kiszállításáig ahhoz, hogy segíthessenek gördülékenyebbé tenni az egész láncolatot.

Leendő feladataid:
  • A kategória menedzser munkájának támogatása a stratégiák, KPI-ok megvalósításában
  • Új beszállítók felkutatása, versenyeztetése, valamint ártárgyalások önálló lebonyolítása
  • Meglévő beszállítókhoz kapcsolódó ügyek teljes körű kezelése, a velük való folyamatos kapcsolattartás, hogy a legjobb árakat és minőséget tárgyald le velük
  • Kisebb kategória választékának és beszerzési stratégiájának kidolgozása
  • Együttműködés más csapatok kollégáival a promóciók megalkotásában
  • Piaci helyzet figyelemmel követése, elemzések és statisztikák készítése.
  • Az aktuális trendek és a versenytársak figyelemmel kísérése
  • Kereskedelmi elemzések és értékelések alapján az értékesítési támogató tervek elkészítése
  • Adminisztráció

Co od tebe očekáváme

Szeretnénk Veled dolgozni, ha:
  • dolgoztál már beszerzői vagy kategória menedzseri pozícióban kereskedelmi területen minimum 1-3 évet
  • hatékonyan tudsz kommunikálni és együttműködni a társosztályokkal, különösen a marketinggel, a supply chain-nel, a listázással, a pénzüggyel és a raktárral
  • kész vagy szembenézni a kihívással, amit egy frissen alakult, gyorsan bővülő cég jelent
  • vannak új ötleteid, és aktívan keresed a lehetőségeket, hogy fejleszd az általad kezelt kategóriát
  • készségszinten használod a MS Office alkalmazásokat és precízen adminisztrálsz (különösen: Excel)
  • aktív, magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel
  • felsőfokú végzettséged van

Na oplátku ti nabízíme

  • a jó ötleteidet azonnal megvalósítjuk
  • a munkád közvetlen hatással lesz az üzleti eredményeinkre
  • korlátlanul igényelhetsz szabadnapokat
  • végül, de nem utolsósorban versenyképes jövedelmet kapsz, és szakmai fejlődésre is lehetőséget biztosítunk

Pojď pracovat pro rohlík

Napiš nám něco o sobě a přijď si s náma popovídat

Sem přilož CV nebo další dokumenty
Odesílá se...