Volné pozice

Odkud jsi?
Město, kde chceš pracovat
Co chceš dělat?
Obor, v kterém chceš pracovat

Nalezeno 50 volných pozic

Manager Kommissionierung (m/w/d)

 • Mnichov
 • Logistika

Knuspr.de kommt nach Deutschland! Der Markt ist reif für einen neuen digitalen Anbieter, der endlich den Lebensmitteleinkauf vereinfacht. Wir vertreiben ein Vollsortiment an hochwertigen Lebensmitteln, so wie es unsere Kunden mögen - immer frisch,...

Quality Assurance Manager (m/w/d)

 • Mnichov
 • Kvalita

Als Leiter der Qualitätssicherung ist es deine Aufgabe, streng überwachte Qualitätsmanagementvorgaben und -prozesse einzuführen, um sicherzustellen, dass unsere Lebensmittel den höchsten Erwartungen unserer Kunden sowie den behördlichen Anforderungen...

Senior Performance Marketing Manager (m/w/d)

 • abroad
 • Marketing

Sei von Anfang an bei etwas Großem dabei. Mach mit bei Knuspr. Hast du Lust den deutschen Lebensmittelhandel nachhaltig zu verändern? Der Markt ist sowas von reif für einen neuen digitalen Anbieter, der den Lebensmitteleinkauf endlich vereinfacht. Wir...

Android Developer

 • Praha - Karlín
 • IT

Jsme 7 členný tým mobilních vývojářů, ve kterém vyrábíme jak aplikaci pro zákazníky, tak i aplikace pro naše skladníky a kurýry. Chceš vidět výsledek své práce téměř okamžitě? Jsme online supermarket a budujeme největší inovaci v oboru. Proto je IT...

Category Manager (m/w/d)

 • abroad
 • Komerční oddělení

Knuspr.de kommt nach Deutschland und wir suchen Menschen mit einem angeborenen Drang etwas zu verändern. Unsere Keimzelle ist der Online-mit-Lieferung Supermarkt „Rohlik“, der in Tschechien Kultstatus hat und in nur 5 Jahren zum Marktführer wurde. Das...

DevOps Engineer

 • Praha - Karlín
 • IT

V Rohlíku děláme věci opravdu jinak. Vytváříme spolu úžasnou inovaci a neustále rozšiřujeme náš tým neobyčejných nadšenců o nové parťáky. Zapomeňte na fronty a protivné prodavačky. Naši zákazníci si naklikají nákup online a milí kurýři jim ho přinesou...

Category Manager - Dry Goods(m/w/d)

 • Vídeň
 • Komerční oddělení

Gurkerl.at wird der neue Online-Markt und startet noch heuer in Wien! Die Vorbereitungen laufen auf Hochtouren und wir suchen MitarbeiterInnen, die unsere positive Kultur mit Know-how, Engagement und Begeisterung leben – und beleben. Bewirb dich...

IT Analyst

 • Praha - Karlín
 • IT

Do analytického týmu hledáme kolegu, který se zakousne do našeho rychle se rozvíjejícího systému. V rámci našeho komplexní řešení bude možné rozvíjet oblasti obchodu, řízení materiálového toku, skladu, přepravy zboží a dalších zajímavých odvětvích...

Provozní údržbář

 • Praha - Liboc
 • Sklad

Do naše pražského skladu hledáme parťáka, který se bude starat o pravidelnou údržbu skladu, nových automatizovaných linek a dalších technologií (např. lis na papír, automatické váhy, atd.). Pokud se nebojíš skladového provozu, krizových oprav a...

Senior Machine Learning Engineer

 • Praha - Karlín
 • Business inteligence

Hledáme zkušenějšího ML/AI inženýra, který rozšíří náš tým pro oblast pokročilé analýzy. V Rohlíku máme velké množství dat, ať už se jedná o transakční data nebo data z logistiky a provozu našeho skladu. A chceme akcelerovat naše úsilí tato data...

Máš recept na úspěch? Napiš nám!

To, že aktuálně nemáme otevřenou určitou pozici neznamená, že tě nepotřebujeme

Sem přilož CV nebo další dokumenty
Odesílá se...