Užívej si u nás

Práce nejsou jen povinnosti. Spokojenost našich Rohlíků je u nás na prvním místě. Můžeš se těšit na spoustu zajímavých výhod a zpestření.

Multisport

Jak se říká, ve zdravém těle zdravý duch. Proto s radostí podporujeme sportovní aktivity. A to například díky zvýhodněné multisport kartě. S ní si budeš moct užívat sportovní, taneční i další volnočasové aktivity.

Sport Challenges

Výzev není nikdo dost! Proto pořádáme ty zaměřené na sport. Třeba na běh, kolo či turistiku. Trvají pak různě dlouho, někdy týden, jindy klidně i půl roku. A co kromě skvělých kolegů nesmí chybět? No přeci lákavé odměny. Bez těch by to nešlo.

Týmové aktivity

Pravidelné teambuldingy? Jasně! Jednou jsou ryze sportovní, jindy kulturní, někdy s pivem, příště zase s vínem. A protože jsme v Rohlíku, o hladu na  akcích rozhodně nebudeš.

Dovča navíc

Kdo by nechtěl víc zaslouženého volna? Víme, že je důležité si odpočinou, a tak rádi dopřejeme nějaký odpočinek navíc! Po opracovaném roce ti přidáme hned celý týden dovolené navíc.

Flexibilní úvazky a Home office

Pokud to u tvé pozice půjde, rádi ti umožníme pracovat z pohodlí domova. Nebo přizpůsobíme pracovní dobu tak, aby ti to co nejlépe vyhovovalo.

Večírky

O těch se nemluví. A co se stane na večírku, zůstane na večírku :-)

Bonusly

Za odměnu si v týmu mezi sebou udělujeme hvězdičky. Ty můžeš směnit v online appce za benefit dle vlastního uvážení.  Třeba knihu, masáž, elektroniku, den volna navíc apod. Benefity mívají většinou hodnotu cca 500 Kč.

Pravidelné snídaně

Snídaně je základ dne. A my se při nich pravidelně setkáváme ve společnosti Tomáše Čupra. Všichni mají možnost získat informace o směřování firmy, novinkách, vývoji trhu a také se zeptat na vše, co je potřeba.

Jídla, kam se podíváš

Pravidelný přísun zmrzliny a jiných dobrot jsou samozřejmostí. Ochutnáváme, koštujeme, hodujeme – pravidelné hody v kanceláři musí být.


Změň s námi způsob, jak lidé žijí a nakupují.
Mrkni na volné pozice.

Zobrazit nabídku